Společnost OPTIKCENTRUM Michael Dudešek byla založena v roce 1992, pracoval v ní pouze jeden optik – majitel.
Sídlila v prvním patře zdravotního střediska ve Starém Městě.
S rozšiřující se klientelou přibylo zakázek a bylo nutno přijmout dalšího zaměstnance.
Před 12-ti lety jsme přesídlili ze St.M.na Mlýnskou ulici do U.H. a transformace nastala i ve vlastnických vztazích.

Vzniká OPTIKCENTRUM s.r.o., jejímiž spoluvlastníky jsou paní Helena Kadlčíková a pan Mgr.Michael Dudešek. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout stále kvalitnější a širší spektrum služeb. Nejprve jsme nabízeli možnost měření zraku a posléze jsme rozšířili nabídku o aplikace kontaktních čoček. Naše snaha vygradovala v roku 2009, kdy jsme přesídlili do nového domu na Františkánské ulici č.p.1333. Tyto prostory byly speciálně přizbůsobeny pro potřeby našich klientů a splňují i přísné normy hygieniků pro provozování oční optiky, optometrie i aplikace kontaktních čoček. Náš kolektiv se také rozrostl o kvalitně vyškolený personál, který je schopen splnit jakékoliv splnitelné přání vás, zákazníků a kvalifikovaně poradit při výběru správných brýlí. Nabídka kontaktních čoček není omezena pouze na jediného výrobce. Rozšířili jsme také nabídku veškerého sortimentu zboží.
Pro rodiče s dětmi je k dispozici dětský koutek, kočárkům je vjezd do prodejny také povolen !!!
Díky bezbariérovému vstupu se do optiky dostanou pohodlně i tělesně postižení spoluobčané.

Naší poslední a pro vás, naše klienty, nejvýznamější novinkou je to, že jako první optika ve Zlínském kraji a jediná v Uherském Hradišti jsme získali statut „Nestátní zdravotnické zařízení“.
A jaký to má praktický význam pro vás, naše klienty?
Je to velmi významná změna. O vaše oči se postará registrovaný optometrista, který své oprávnění k provozování této činnosti má vystaveno na základě doloženého celoživotního vzdělávání a jehož garantem je ministerstvo zdravotnictví ČR. To znamená, že v oblasti měření očních vad již není rozdílu mezi očním lékařem a optometristou. Pro své klienty také připravujeme různé slevové akce, o nichž pravidelně informujeme na našich webových stránkách.

Potřebujete poradit?

Jsme vám vždy k dispozici, neváhejte nás kontaktovat!

Nechte nám vzkaz! E-mail
Vyzkoušejte si brýle virtuálně
Vstoupit do VIRTUAL ROOM